Menu boczne

Treść strony

Kursy, szkolenia

KURS - Wakacje ze światową medycyną

dla studnetów Wydziałów Lekarskich

  Fundacja Lekarze Europy w dniach 2–6.07.2018 r. zapraszama studentów V i VI roku do malowniczo położonego ośrodka żeglarskiego nad jeziorem kunickim pod Legnicą. Patronat nad tym projektem objęła Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu w Dreźnie, przy aktywnym udziale niemieckich studentów.

  Językiem wykładowym jest język niemiecki, niemniej dopuszczalne jest prowadzenie wykładów w języku angielskim.

  W bieżącym roku mentorski program dedykowany jest studentom lat wyższych Wydziałów Lekarskich polskich uczelni medycznych.

  Ukazując najnowsze trendy europejskiej medycyny w różnych specjalnościach lekarskich wychodzimy poza mury rodzimych uczelni umożliwiając bezpośredni kontakt z wybitnymi przedstawicielami nauk lekarskich  i ożywiając zapominaną już powoli relację Mistrz –  uczeń. Szczegóły w ulotce informacyjnej.

  (Ogłoszenie opublikowane 14.05.2018r.).

  *****

 • (22.01.2016) Europejskie Centrum Zdrowia Otwock przy Szpital im. Fryderyka Chopina w Otwocku organizauje w dniach 14-15.03.2016 szkoleniami z zakresu technik laparoskopowych na symulatorach medycznych i trenażerach. Szkolenie dedykowane jest tylko do studentów ostatnich lat studiów i obejmuje udział w zabiegach na bloku operacyjnym. Szczegóły dotyczące szkolenia: szkolenia na trenażerach i symulatorach.
Powrót
do góry