Menu boczne

Treść strony

Praktyki w administracji rządowej

 

PRAKTYKI WAKACYJNE W MINISTERSTWIE ZDROWIA 2017

Poraz kolejny Ministerstwo Zdrowia przygotowało szereg miejsc praktyk wakacyjnych w swoich departametach. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.mz.gov.pl oraz z listą wolnych miejsc.

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich.

Program praktyk studenckich w administracji rządowej jest szansą dla studentów na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w interesujących i zróżnicowanych uwarunkowaniach administracji publicznej. Ponad 1 500 urzędów administracji rządowej oraz jednostek przez nie nadzorowanych zobowiązało się do przygotowania ponad 16 600 miejsc praktyk.


Aktualna oferta dostępna jest pod adresem:

http://oferty.praca.gov.pl/

komunikaty o udziale w programie -  administracja publiczna

Aby wziąć udział w programie, Uczelnia przekazuje do Urzędu skierowanie wraz programem praktyki. Dlatego, jeśli oferta znaleziona w Centralnej Bazie Ofert jest zgodna z planem praktyk na Państwa kierunku oraz tokiem studiów prosimy o przesłanie jej wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, numer albumu, rok studiów, kierunek) na adres praktyki@pum.edu.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem i udzielmy dalszych wskazówek.

Szczegółowe informacje o programie praktyk w administracji rządowej można uzyskać pod numerem telefonu 91 48 00 801 oraz adresem mailowym praktyki@pum.edu.pl.

logo programu

Powrót
do góry