Menu boczne

Treść strony

Różne

 • (26.05.2017) Letni kurs języka nienieckiego dla studentów i doktorantów organizowany przez GFPS-Polska - organizację studencką powstałą w 1994 roku. Jej celem statutowym jest m. in. wspieranie nauki oraz wymiany i współpracy studenckiej i naukowej pomiędzy Polską, a Niemcami. W stypendiach, kursach i warsztatach organizowanych przez stowarzyszenie wzięło udział do tej pory kilka tysięcy osób.
 • Studenci i doktoranci wszystkich kierunków są zaproszeni do zgłaszania się na letni kurs języka niemieckiego Tandem GFPS 2017. Jest to polsko-niemiecka wymiana wakacyjna, organizowana we współpracy z Polsko-Niemiecką Współpracą Młodzieży i bliźniaczą organizacją niemiecką GFPS e. V.

  Termin zgłoszeń upływa 1.06.2017. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 18.08. - 3.09 w Melanue, w Saksonii.

  W kursie weźmie udział 20 uczestników z Polski i 20 uczestników z Niemiec. Ideą projektu jest nauka języka poprzez codzienną rozmowę w parach polsko-niemieckich. Oprócz zajęć lekcyjnych z native speaker'ami zaplanowany został bogaty program kulturalno-naukowy. Czyni to Tandem niepowtarzalną okazją do poznania żywego języka niemieckiego i kultury naszego zachodniego sąsiada.

  Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.gfps.pl/tandem/, link do informacji na facebook'u: https://www.facebook.com/TandemGFPS/photos/a.204962669607744.37649.191230624314282/1128164553954213

  kurs języka niemieckiego

 • (05.07.2016) Drodzy Studenci, w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ KA2 Project, realizowanego przez konsorcjum uczelni wyższych z Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Polski, Grecji, Turcji i Węgier, Warszawski Uniwersytet Medyczny przygotowuje studium wykonalności, dotyczące programu międzyuczelnianych studiów magisterskich na kierunku „Ocena technologii medycznych” (ang. Heath Technology Assessment, HTA).
 • Nowy program międzyuczelnianych studiów II stopnia powstaje w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie oceny technologii medycznych wśród instytucji prywatnych i publicznych. Dla studentów przewidziano możliwość ubiegania się o stypendia naukowe, udział w kursach i praktykach studenckich oraz przygotowanie pracy dyplomowej.

  Program jest finansowany przez Komisję Europejską w ramach ERASMUS+ KA2 Strategic Partnership Project on Joint Curriculum Development in Health Technology Assessment (Nr projektu JoC HTA: 2015-1-TR01-KA203-022402).

  Zapraszamy wszystkich studentów do wypełnienia krótkiej ankiety (Student Survey), dostępnej na stronie projektu:

  http://www.jochta.net/#

  Uzyskane dane posłużą nam do opracowania programu studiów optymalnie dostosowanego do potrzeb studentów i przyszłych pracodawców. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

 • (31.05.2016) Zapraszamy wszystkich studentów do przeżycia z nami przygody życia! W ramach naszego ogólnopolskiego programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” proponujemy Ci wyjazd na projekt wakacyjny, w czasie którego zrealizujesz zajęcia z dziećmi w wybranym przez Was miejscu w Polsce. Nie tylko zdobywasz możliwość rozwoju osobistego i nowe umiejętności, ale też  ciekawie spędzasz swoje wakacje.  Zwracamy Ci koszty dojazdu i materiałów edukacyjnych, a szkoła, u której gościsz zapewnia Ci nocleg i wyżywienie. Jeśli szukasz pomysłu na siebie w wakacje – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.
 • Zobacz, jak to działa: http://frw.org.pl/strefa-wolontariusza/projekty-wakacyjne/

  Więcej informacji znajdziesz na naszej info grafice gdzie krok po kroku dowiesz się jak #Zaprojektowaćwakacje

  zdjęcie razem

Powrót
do góry