Menu boczne

Treść strony

Praca

  • (4.09.2017) Comarch Healthcare S.A. (właściciel Centrum Medycznego iMed24) poszukuje radiologów do opisów badań w systemie pracy zdalnej. Szczegóły w ogłoszeniu.
  • (4.09.2017) NZOZ "Na Skarpie" w Koszalinie zatrudni pediatrę na umowę cywilnoprawną - przejecie opieki nad rejonem pediatrycznym. Szczegóły w ogłoszeniu.
  • (4.09.2017) Klinika Stomatologiczna Maszewski Dental Clinic poszukuje lekarzy dentystów do pracy w obrębie Grudziądza oraz Brodnicy. Szczegóły w ogłoszeniu.
  • (3.08.2017) Katedra Biochemii i Biologii Molekularnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko asystenta ze stopniem magistra biologii molekularnej, biotechnologii. Szczegóły w ogłoszeniu.
  • (25.01.2017) Międzynarodowa agencja rekrutacyjna Hays Polska poszukuje osób na stanowisko Ratownika Medycznego, które chciałyby rozwijać swoją karierę w Wielkiej Brytanii.
  • Firma ooszukuje absolwentów kierunku ratownictwo medyczne, mile widziane pierwsze doświadczenia w zawodzie. Do składania aplikacji zachęcane są również osoby, które w niedalekiej przyszłości ukończą studia.

    Wymagany jest komunikatywna znajomości języka angielskiego.

    Lokalizacja: Berkshire, Buckinghamshire, Hampshire, Oxfordshire

    Prosimy o przesyłania swojego CV w języku angielskim bezpośrednio do firmy na adres: nescioruk@hays.pl

  • (16.01.2017) Biuro pośrednictwa pracy MEDIATENA z Hamburga poszykuje od zaraz lekarzy do pracy w niemieckich klinikach: Radiologa, Gastroenterologa, Lekarza Ogólnego, Angiochirurga, Kardiologa oraz Ordynatora na oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej. Szczegółowe informacje w ofercie.

banner reklamowy

  • (29.02.2016r) Firma Physio Care poszukuje studentów od II roku I stopnia na stanowisko fizjoterapeuta/masażysta. Physio Care zajmuje się obsługą wielu wydarzeń, imprez sportowych, targów międzynarodowych w całej Europie Zachodniej. W związku z rozwojem firmy otwiera nam się kilka nowych wakatów - szczegóły w ofercie oraz na stronie internetowej www.pro-physiocare.com
  • (18.02.2016) Firma Alfakonferencje poszukuje osoby do pomocy w organizacji konferencji GASTROENTEROLOGII DZIECIĘCEJ, która odbędzie się w Szczecinie w dniu 5 marca 2016.
    Zadania: Rozwieszenie plakatów informacyjnych w Szpitalach i placówkach medycznych, obsługa biura rejestracji
    Wymagania: komunikatywność, dobra organizacja, umiejętność pracy samodzielnie
    Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie oraz wystawienie listu referencyjnego
    Zgłoszenia (CV) można przesyłać na adres: natalia.skrzypczak@alfakonferencje.pl
    Kontakt telefoniczny: 508 947 370
  • (22.01.2016) Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w ramach jednego z realizowanych projektów NeuStemGen poszukuje pracownika naukowego do opieki nad pacjentami podczas badań okulistycznych. Projekt realizowany jest w Zakładzie Patologii Ogólnej PUM - szczegóły w załączeniu. UWAGA: termin składania podań: 29.01.2016r. godz. 12.00.
  • (12.11.2015) Firma rekrutacyjno-szkoleniowąa Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego z Olsztyna poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pielęgniarka/pielęgniarz w Niemczech. Szczegóły w ogłoszeniu.
  • (04.11.2015) PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga poszukuje pielęgniarek / pielęgniarzy z znajomością języka niemieckiego do pracy na terenie Niemiec (w szpitalach, zakładach opieki, domach starości).
    Firma posiada 20 letnie doświadczenie na rynku pracy w Niemczech, w 2015 roku firma PHH została odznaczona przez Izbę Handlową w Hamburgu za zaangażowanie w kształcenie przyszłych kadr.
    Szczegóły w ofercie.
  • (28.10.2015) Agencją Niań i Animatorów szuka studentów chętnych do pracy na stanowisku Niani do Dziecka. Praca jest dorywacza jak i na stałe.Ogłoszenie nie posiada terminu ważności ponieważ nabór robiony jest systematycznie przez cały rok. Szczegóły w ogłoszeniu.
  • (07.10.2015) JSL Consultants poszukuje pielęgniarek i fizjoterapeutów zarejestrowanych w HCPC (Wielka Brytania) na stanowisko Orzecznika medycznego w Krakowie. Ponieważ klienci pochodzą wyłącznie z Wielkiej Brytanii, kandydaci na to stanowisko powinni posiadać bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (B2-C1). Szczegóły w ogłoszeniu.
  • (30.09.2015) W ramach programu „Zdrowo jemy zdrowo rośniemy” poszukiwani są dietetycy-edukatorzy!
  • „Zdrowo jemy zdrowo rośniemy” jest ogólnopolskim programem którego celem jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u najmłodszych dzieci przez edukację personelu żłobków i przedszkoli oraz rodziców. Zadania te mają prowadzić dietetycy edukatorzy, którzy w ramach programu są przygotowywani poprzez darmowy, ciekawy program szkoleń oraz wsparcie do założenia własnej działalności jako edukator - dietetyk.

    W programie, który rozpoczął się w 2014 roku zaangażowanych jest prawie 100 dietetyków i ok 800 placówek z całej Polski. Program otrzymał patronat Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Rzecznika Praw Dziecka.

    Obecnie trwa rekrutacje następnej grupy dietetyków. Zgłoszenia można składać do 15 października br. Szczegóły w ogłoszeniu.

  • (23.09.2015) Primary Care Recruitment zaprasza na rozmowy kwalifikacyjne do 4 szpitali w hrabstwie Lincolnshire (40 km na północ od Londynu). Interview odbędzie się 12,13 październik w Warszawie.
  • (23.09.2015) NHS ogłasza nabór na stanowiska PIELĘGNIARSKIE w szpitaly THE ROYAL SURREY COUNTY HOSPITAL w dniach 20 -21 października w Warszawie. Mile widziane aplikacje absolwentów pielęgniarstwa. Od kandydatów wymagana jest komunikacja w języku angielskim umożliwiająca pracę zespołową. Więcej szczegółów w ofercie.
  • (14.09.2015) Team Prevent Poland Sp. z o.o. świadcząc i promując działania prozdrowotne poszukuje kandydatów na stanowiska: Koordynator ds. imprez prozdrowotnych (oferta) oraz pracownik medyczny na imprezach prozdrowotnych (oferta).
  • (10.09.2015) Zespół Global-Post Approval Registration CMC poszukuje kandydata na stanowisko Junior Regulatiry Specialist wśród studentów lub absolwentów biotechnologii. Miejsce pracy: Poznań. Szczegóły w ofercie. Wersja anglojęzyczna.
  • (09.09.2015) Służba Zdrowia MSW poszukuje kandydatów na stanowisko pilęgniarki na oddziałach szpitalnych oraz pielęgniarki w przychodni - miejsce pracy - SZCZECIN. Szczegóły:
    - oferta szpital
    - oferta przychodnia
  • (04.09.2015) Służba pielęgniarska I&K Ambulante Pflege GmbH poszukuje pielęgniarki / pielęgniarza do opieki ambulatoryjnej, stacjonarnej, środowiskowej na całym terenie Niemiec. Szczegóły w ofercie.
  • (03.09.2015) Nabór absolwentów pielęgniarstwa na blok operacyjny dla Oxford University Hospitals NHS Trust - Rozmowy kwalifikacyjne 24 września 2015r. Szczegóły w ofercie.
do góry