Menu boczne

Treść strony

Warsztaty dla studentów PUM

BEZPŁATNE WARSZTATY JOHNSON'S SO MUCH MORE

16 czerwca w Hotelu Dana Business & Conference w godzinach 9:00-15:00 fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski, senselierka Marta Siembab, psycholog dr Joanna Matejczuk i ekspertka marki Agnieszka Machnio przeprowadzą interaktywne, multisensoryczne warsztaty - bo zapach, słuch, dotyk, wzrok i smak nie tylko pomagają w poznawaniu przez dziecko otoczenia, ale również budują postrzeganie rzeczywistości na całe życie.

Warsztaty skierownane są do położnych, środowiska medycznego oraz studentów. Warsztaty są częścią akcji społecznej narzecz wielozmysłowego rozwoju dzieci JOHNSON'S So Much More.

Więcej informacji w zaproszeniu, szczegółowy harmonogram i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.johnsonsbaby.babyonline.pl/warsztaty

Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

SZKOŁA TEREPII SEKSUALNEJ PROFESORA LWA-STAROWICZA

Informujemy o naborze do IV edycji Szkoły Terapii Seksualnej pod patronatem merytorycznym Centrum Terapii Lew-Starowicz.

PLAKAT LEW STAROWICZ 

Szkoła Terapii Seksualnej przeznaczona jest dla lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Szkolenie umożliwia uzyskanie kompleksowej wiedzy na temat seksualności, zaburzeń seksualnych i prowadzenia terapii seksualnej. Jest skoncentrowane na interwencjach psychoterapeutycznych, zawiera jednak także niezbędny (również dla psychologów) zakres wiedzy medycznej. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, warsztatów, treningów i superwizji przez doświadczoną kadrę specjalistów. Zapewniamy także możliwość odbywania staży klinicznych potrzebnych do ubiegania się o Certyfikat Seksuologa Klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Szkolenie posiada akredytację Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i pozwala
na uzyskanie punktów wymaganych do Certyfikatu Seksuologa Klinicznego PTS.

Kierownictwo merytoryczne szkolenia objęli: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz ORAZ dr hab. n. med. Michał Lew-Starowicz

Wśród kadry prelegentów są m.in. dr Mian Mussabir, dr Alicja Długołęcka, dr Woet Giannoten, dr Eli Joubert, prof. Kevan Wylie, dr hab. med. Michał Lew-Starowicz, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Więcej informacji ( program zajęć, rekrutacja, wykładowcy, organizacja zajęć) jest dostępnych na stronie www.lew-starowicz.pl w zakładce "szkolenia" lub pod linkiem:

http://lew-starowicz.pl/strony/szkola-terapii-seksualnej,15

Rekrutacja na „Grand Tour – poznaj samego siebie!” rusza po raz trzeci!

Bank Zachodni WBK, w ramach Santander Universidades, ogłasza nabór do III edycji programu Grand Tour – poznaj samego siebie!

Jeśli jesteś ciekaw świata i nowych doświadczeń, wyrusz w największą podróż Twojego życia razem z nami!
Dwanaście najlepszych osób zostanie zaproszonych do Wrocławia, gdzie od 7 do 12 września 2015 r., przekonają się, że dorosłe życie nie oznacza rezygnacji z ideałów. Każdy wybór może prowadzić do osiągnięcia sukcesu i satysfakcji z życia. Udowodnimy, że najważniejsza jest świadomość podejmowanych decyzji oraz zrozumienia samego siebie.
Jeśli jesteś studentem III, IV lub V roku i jesteś zainteresowany udziałem w III edycji programu Grand Tour – poznaj samego siebie!, nie trać czasu i zawalcz o miejsce!
Do 21 czerwca 2015 roku trwa 1 etap rekrutacji. Aby wziąć udział w programie, wejdź na bzwbk.pl/grandtour i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli dostaniesz się do drugiego etapu, czeka Cię test kreatywności. Zaangażuj swoich znajomych i pokażcie nam wspólnie jaki naprawdę jesteś! Przygotuj dla nas 1,5 minutowy film, który przekona nas, że to Ciebie szukamy.

Finałową 12 uczestników III edycji Grand Tour – poznaj samego siebie!, ogłosimy 16 lipca 2015 roku.

Więcej informacji o III edycji programu Grand Tour – poznaj samego siebie! na www.bzwbk.pl/GrandTour


Powrót
do góry