Menu boczne

Treść strony

Dział Spraw Socjalnych Pracowników

ul. Rybacka 1
70-204 Szczecin
(wejście od ul. Podgórnej)

e-mail: dsbp@pum.edu.pl

Kierownik
Jarosław Szczepan
tel. 91 48 00 745

Specjalista
mgr Małgorzata Salwa
tel. 91 48 00 746

Godziny pracy:
7.30 - 15.30

N-r konta   35 1090 1492 0000 0001 0062 1329

---

Szanowni Państwo!

Dział Spraw Socjalnych Pracowników PUM w Szczecinie z przyjemnością zaprasza Pracowników naszej Uczelni, Byłych Pracowników i osoby towarzyszące do udziału w wycieczkach zagranicznych organizowanych w 2018 roku z dofinansowaniem ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych PUM. Proponujemy w tym roku 2 wycieczki (szczegółowe informacje pod poniższymi linkami):

Norwegia – w terminie: 26.04.-03.05., - z uwagi na zbyt małą ilość uczestników wycieczka odwołana. Wpłacone zaliczki można odbierać w kasie PUM.

Gruzja – w terminie: 07-15.09., w cenie od 1 625 zł / osobę

KLIK – plakat informacyjny

KLIK – wstępny szczegółowy program GM Synergy Sp. z o.o. Sp. komandytowa (kolejność zwiedzania może ulec zmianie)

ZAPISY  prowadzone  będą  w  Dziale  Spraw  Socjalnych  Pracowników  PUM w dniach 12-20.03.2018 r. w godz. 8.00-14.30,  po  wcześniejszym  wpłaceniu  zaliczki  w  kasie PUM. Dodatkowym warunkiem udziału w imprezie wyjazdowej jest podpisanie z Uczelnią umowy o sfinansowanie udziału w wycieczce. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Dział Spraw Socjalnych Pracowników PUM

---

Zapraszamy do  domków w Ośrodku Wczasowym PUM w Barlinku.

Dział Spraw Socjalnych Pracowników PUM uprzejmie informuje, iż w związku z opóźniającymi się pracami budowlanymi w modernizowanym Ośrodku Wczasowym PUM w Dziwnowie, w obecnym sezonie, tj. do 7.09.2017 r. obiekt nie zostanie udostępniony wczasowiczom. O terminie uruchomienia Ośrodka poinformujemy Państwa bezzwłocznie, po otrzymaniu informacji o rozpoczęciu odbiorów technicznych."

Ośrodki Wczasowe PUM
Informacje o imprezach kulturalnych
Dostępne dokumenty i formularze

PROGRAM rekreacyjno-sportowy MULTISPORT oferowany przez BENEFIT Systems- aktualna lista partnerów pod adresem www.benefitsystems.pl / strefa użytkownika. Zapisy do programu miedzy 7 a 17 dniem miesiąca na miesiąc następny.

UWAGA !!!  Decyzją Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych Spółka Benefit Systems jest administratorem danych osobowych użytkowników kart sportowych . W związku z tym powinna uzyskać zgodę na przetwarzanie tych danych ( nazwisko i imię osoby posiadajacej kartę oraz numer tej karty sportowej ).  Osoba chcąca korzystać z  karty MultiSport winna wypełnić odpowiedni formularz zgody na przetwarzanie jej danych osobowych przez firmę Benefitsystems i złożyć go w nieprzekraczalnym terminie do 17 - go dnia miesiąca na miesiąc następny w Dziale Spraw Socjalnych Pracowników PUM. Formularze do pobrania poniżej :

Formularz zgody - nowy pracownik

Formularz zgody - os.towarzysząca

Formularz zgody - dziecko do lat 15

Zamówienia bez wymaganej zgody na przetwarzanie danych nie będą realizowane.

...........................................................................................................................................................

Program rekreacyjno-sportowy OKSystem

Od czerwca 2015 r. proponujemy Państwu możliwość korzystania z usług fitness firmy OKSystem. Zgłoszenia do systemu przyjmujemy, podobnie jak do programu MULTISPORT, w terminie 7 - do 17 dzień miesiąca, na miesiąc następny. Oczywiście możliwe jest korzystanie tylko z 1 systemu dofinansowania do zajęć sportowo - rekreacyjnych. Informacje i zapisy kliknij tutaj

Płatność za korzystanie z usług firmy OKSystem będzie odbywać się poprzez potrącenie z wynagrodzenia. W związku z tym, że zapisanie się do programu odbywa się bezpośrednio u organizatora programu, przystąpienie do niego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na potrącanie jego kosztów z poborów uczestników programu.

..........................................................................................................................................................................

Powrót
do góry