POWER

OGÓLNE INFORMACJE O PROJEKCIE

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie rozpoczął realizację projektu pn. „Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Umowa o dofinansowanie projektu została podpisana w dniu 31.03.2016r.

Wartość projektu: 18 897 068,09 zł,

Okres realizacji przedsięwzięcia 01.02.2016r. – 31.12.2021r.

Projekt „Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie” przewiduje wyposażenie sal symulacyjnych w następujących lokalizacjach:

- nowowybudowany budynek Centrum Symulacji Medycznej przy ul. Żołnierskiej w Szczecinie,

- pomieszczenia Wydziału Nauk o Zdrowiu przy ul. Żołnierskiej,

- pomieszczenia Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego przy ul. Powstańców Wielkopolskich

DRUKI DO POBRANIA

Formatka kolor

Formatka mono

AKTUALNOŚCI
  • W dniach 14-16.06.2017r. w Paryżu odbędzie się konferencja SESAM 2017. W ramach projektu w konferencji mogą uczestniczyć dwie osoby reprezentujące kadrę dydaktyczną PUM. Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Formularze należy złożyć do dnia 25.04.2017r. w Dziale Funduszy Zewnętrznych.
    Więcej informacji o SESAM 2017
  • W związku z organizacją V Ogólnopolskich Zawodów Symulacji Medycznej Sim Challenge 2017 ogłaszamy eliminacje dla studentów do udziału w ww. zawodach. Eliminacje zostaną przeprowadzone 05.04.2017r. o godz. 16.00 w sali 8b (IV piętro) SPSK1 przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie. Wypełnione formularze należy składać w Dziale Funduszy Zewnętrznych do dnia 04.04.2017r.
    Formularz zgłoszeniowy
  • W ramach realizowanego projektu "Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie" organizowany jest 3-dniowy staż w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż odbędzie się w dniach 21-23.03.2017r.
    Zachęcamy Państwa do udziału w naborze, który trwa do 10.03.2017r., formularze zgłoszeniowe należy składać w Dziale Funduszy Zewnętrznych PUM, przy ul. Rybackiej 1.

Więcej informacji o planie stażu

Formularz zgłoszeniowy
  • W związku z aktualizacją harmonogramów zajęć rekrutacja na II edycję szkoleń w ramach projektu "Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie" zostaje przedłużona do dnia 10.02.2017r. Poniżej plakat, formularze zgłoszeniowe (nie uległy zmianie, należy je złożyć we właściwym dziekanacie) oraz zaktualizowany harmonogram zajęć II edycji.
    Formularze zgłoszeniowe
    Zaktualizowany harmonogram zajęć II edycja
  • Poniżej przekazujemy zaktualizowany harmonogram zajęć dla grupy I. Harmonogram obejmuje zajęcia w okresie I-V 2017. Harmonogram z dia 13.01.2017r.
  • W marcu 2017 roku wykładowcy PUM zaangażowani w tematykę symulacji medycznej będą mieli możliwość uczestniczyć w wizytach stażowych w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Niebawem rozpoczniemy rekrutację, ponizej link do strony z planem wizyt stażowych. Więcej informacji
  • W ramach projektu "Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie" w dniu 25 listopada 2016 roku odbędą się zajęcia dodatkowe dla studentów. W tym roku zapraszamy studentów kierunku lekarskiego oraz pielęgniarstwa.          Więcej informacji
  • Najbliższe zajęcia odbędą się w budynku przy ul. Żołnierskiej, w sali nr 8.
  • Przekazujemy szczegółowy harmonogram zajęć, które odbędą się w miesiacach: październik, listopad i grudzień 2016r. Harmonogram szczegółowy
  • Poniżej przekazujemy harmonogram szkoleń dla nauczycieli akademickich PUM, instruktorów oraz techników symulacyjnych, dotyczących poprawy jakosci kształcenia i przygotowania do realizacji zajeć w warunkach symulowanych. Szczegółowe terminy zajeć będą podawane przez rozpoczęciem każdego z rodzaju zajęć. Harmonogram szkoleń
  • Studenci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w ramach realizowanego projektu "Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie" uczestniczyli w gólnopolskich zawodach SimOlimpic w Krakowie. Zawody odbyły się w dniach 6-7.05.2016r.