Dominik Good laureatem programu TopMinds

W Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyła się się Gala programu mentoringowo-szkoleniowego TopMinds, a także koncert laureata, Dominika Gooda, studenta fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dominik Good przebył spektakularną drogę rozwoju w programie. To odkrycie wokalne TopMinds, naturalny, nie szkolony wcześniej talent, a w konsultacje rozwojowe z Dominikiem zaangażowało się kilkanaście osób i firm - zaproszonych do współpracy przez mentora dra inż. Piotra Sulikowskiego - wśród nich kilku znanych wokalistów, trenerzy emisji głosu, prawnik-ekspert od prawa autorskiego, studio nagraniowe i wokalne, a także doświadczony kompozytor muzyki rozrywkowej, songwriter i producent. Podczas sesji z kompozytorem okazało się, że Dominik Good ma nie tylko talent wokalny, ale także niesamowity potencjał twórczy. Prapremiera jednej z autorskich piosenek Dominika odbyła się właśnie podczas Gali w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Tego samego dnia Dominik Good dał swój pierwszy w Warszawie koncert.

Sukces, jaki odniósł nasz student w programie TopMinds jest dowodem na to, jak Uczelnia wspiera młodzież chętną do podejmowania wyzwań i rozwoju różnych umiejętności. Gratulujemy i polecamy kanał Youtube, na którym wkrótce ukażą się nowe nagrania, w tym autorskie piosenki Dominika - https://youtube.com/DominikGood.

Celem programu jest odkrywanie i kształtowanie młodych talentów oraz pomoc w ich rozwoju zawodowym i osobistym poprzez mentoring indywidualny, networking i spotkania grupowe w formie szkoleniowo-warsztatowej. Do programu drogą konkursu dostało się 40 niezwykle uzdolnionych młodych ludzi wybranych spośród 400 aplikujących. Partnerami programu jest m.in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Organizatorami wydarzeń byli Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oraz Stowarzyszenie Top 500 Innovators. Rekrutacja do kolejnej edycji konkursu TopMinds już na przełomie 2017/2018 r.