Nowa jakość kształcenia w PUM - zaproszenie na kolejne szkolenia

do udziału w kolejnych szkoleniach dedykowanych kadrze akademickiej
Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie,
realizowanych  w ramach projektu: „Nowa jakość kształcenia, nowe kompetencje kadry dydaktycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”

Zaproszenie na szkolenia typ :
B - Efektywne nauczanie , D - Szkolenie z zakresu tutoringu , E - Przygotowanie prezentacji w Prezi, PowerPoint, G- E-learning jako metoda nauczania .

Zgłoszenie aplikacyjne  można składać osobiście lub nadać pocztą wewnętrzną. Osobami upoważnionymi
do udzielania informacji są: Ewa Piekarczyk, tel. 91 48 00 728, ewa.piekarczyk@pum.edu.pl, Joanna Grzymska tel. 91 48 00 734, joanna.grzymska@pum.edu.pl /  Dział Funduszy Zewnętrznych PUM , Rektorat, pokój 04, poziom - 1. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej o szkoleniach i aktualnych harmonogramach zajęć  na stronie: www.pum.edu.pl/kadra