Nowe Trendy w Okulistyce Praktycznej

W dniach 21-22. kwietnia w hotelu Radisson-Blu odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pn. „Nowe trendy w okulistyce praktycznej”, którego głównym Organizatorem jest Lider Konsorcjum NeuStemGen – Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.
Celem konferencji jest podsumowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie okulistyki. Udział w konferencji potwierdzili uznani eksperci w dziedzinie okulistyki m.in.: prof. Antonia Joussen z Berlina, prof. Alfredo Garcia Layana z Pampeluny w Hiszpanii, prof. Anselm Jünemann z Rostoku, prof. Francine Behar-Cohen z Lozanny, prof. Michael Schittkowski z Getyngi, prof. John Dart
z Londynu i prof. Graziella Pellegrini z Modeny we Włoszech, którzy przedstawią innowacyjne metody diagnostyki i terapii schorzeń oka. Podczas dwóch dni konferencji ponad 400 polskich lekarzy okulistów będzie mogło uczestniczyć w licznych warsztatach i kursach.

Więcej informacji na temat konferencji

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Innowacyjna strategia diagnostyki, profilaktyki
i adiuwantowej terapii wybranych schorzeń neurodegeneracyjnych w populacji polskiej” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Projekt realizowany jest przez Konsorcjum NeuStemGen, w składzie :

1. Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie – Lider
  2. Genomed SA – Warszawa