Postępy w transplantologii, hematologii i terapii komórkowej

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z prawdziwą radością pragnę poinformować, że Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie objął swoim Patronatem Honorowym Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Postępy w transplantologii, hematologii i terapii komórkowej", która odbędzie się 17 i 18 maja 2018 roku w Auli Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Rybackiej 1 w Szczecinie.

W konferencji wezmą udział czołowi polscy i europejscy hematolodzy, którzy w ciągu dwóch dni będą prezentować swoje najnowsze osiągnięcia oraz dyskutować na temat wyzwań w leczeniu chorób krwi, przeszczepiania komórek krwiotwórczych oraz terapii komórkowych.

Informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej organizatora wydarzenia: www.gradatim-sympozja.pl

Dla zainteresowanych nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów PUM istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej karty uczestnictwa. W tym przypadku udział należy zgłosić do 14 maja 2018r., podając imię i nazwisko uczestnika oraz miejsce pracy/nauki na adres: julia@gradatim-sympozja.pl.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji.

Łącząc wyrazy szacunku pozostaję z poważaniem

prof. dr hab. Bogusław Machaliński
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji