PUM na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie uczestniczył w największych w Polsce targach edukacyjnych w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Ponad dwustu wystawców z kraju i zagranicy wzięło udział w salonie edukacyjnym Perspektywy 2017. Ekipa Działu Promocji i Informacji rozdała ponad 500 informatorów dla kandydatów i przeprowadziła kilkadziesiąt rozmów z kandydatami na studia medyczne. Uczniowie odwiedzający stoisko PUM najczęściej pytali o kierunki: lekarski, lekarsko-dentystyczny oraz dietetyka.
Gościem Specjalnym Salonu była Ukraina, a w uroczystości otwarcia wziął udział ambasador tego kraju, Andrij Daszczycia. Podczas salonu z fanami spotkała się Karolina Gruszka, odtwarzająca tytułowa rolę w filmie "Maria Skłodowska-Curie".