Salon Maturzystów 2017

7 września 2017 r. w Warszawie rusza Salon Maturzystów Perspektywy 2017. Jak mówią organizatorzy to miejsce gdzie matura ,,spotyka’’ się ze studiami.

Podczas Salonu maturzyści mogą uzyskać wszystkie potrzebne informacji, m.in. od ekspertów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, a o wymaganiach rekrutacyjnych od uczelni z całej Polski – w tym od przedstawicieli Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zapraszam do odwiedzenia stoiska PUM!

Salon Maturzystów potrwa do 29 września, będzie się odbywał w 16 głównych ośrodkach akademickich Polski. Jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia, gdzie maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.