Wyróżnienie w kategorii Menadżer Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Placówki publiczne

03.02.2022 Wydarzenia

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie dr n. med. Konrad Jarosz został wyróżniony w prestiżowym Konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”. Kapituła konkursu przyznając wyróżnienie w kategorii „Menadżer Roku 2021” doceniła osiągnięcia dr Jarosza, jego wysokie kompetencje, profesjonalizm oraz zaangażowanie w działania na rzecz jakości i bezpieczeństwa w opiece medycznej.

Konkurs jest ważnym wydarzeniem w środowisku medycznym. Organizowany przez Wydawnictwo medyczne Termedia oraz Redakcje „Menadżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”, gromadzi autorytety z różnych dziedzin medycznych, przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz kluczowych organizacji sektora zdrowotnego. Z tego powodu wyróżnienie otrzymane z rąk znamienitych specjalistów warte jest podkreślenia i uznania.

W imieniu władz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na czele z JM Rektorem prof. Bogusławem Machalińskim gratulujemy wyróżnienia, doceniamy zaangażowanie dyrektora Jarosza i dziękujemy za profesjonalne zarządzanie szpitalem klinicznym PUM. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 PUM (SPSK1 PUM) należy do grona najnowocześniejszych placówek ochrony zdrowia w Polsce. Wykonuje szeroki zakres unikatowych procedur specjalistycznych w ramach stacjonarnej i ambulatoryjnej opieki medycznej. Hospitalizuje chorych wymagających wysokospecjalistycznej wiedzy i znakomitego sprzętu. Dysponując całodobowym lądowiskiem dla śmigłowców, jest w stanie szybko obsługiwać szerokie spektrum pacjentów, pochodzących nawet z odległych rejonów Polski.

Tegoroczna dwudziesta pierwsza Gala SUKCES ROKU 2021 W OCHRONIE ZDROWIA - LIDERZY MEDYCYNY odbyła się 26 stycznia 2022 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.footer background

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886