Wirtualna podróż po bibliotece

Szybkie linki

Bibliografia Dorobku Naukowego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Baza zawiera bibliografię dorobku naukowego pracowników Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie od roku 1994. Tytuły prac podano w języku oryginału oraz w wersji angielskiej. Podano również wartość wskaźnika Impact Factor (IF) oraz punktację KBN/MNiSW.

Baza opracowywana jest w Bibliotece Głównej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest aktualizowana na bieżąco. Baza powstaje i jest udostępniana w Internecie przy użyciu systemu Expertus® WWW, opracowanego przez firmę Splendor® Systemy Informacyjne.

Wejście do Bibliografii Pracowników PUM

Wszelkich informacji dotyczących bibliografii udzielają: mgr Renata Klimko, mgr Marzena Taterczyńska. Kontakt w godzinach 7.30-15.30, tel. 91-441-4452, e-mail: bibliografia@pum.edu.pl