Menu boczne

Wirtualna podróż po bibliotece

Wirtualna podróż po bibliotece

Szybkie linki

Treść strony

Biblioteka Główna

Biblioteka Główna
Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

70-110 Szczecin, al. Powstańców Wlkp. 20
tel. +48 91-441-4500; faks +48 91-441-4501
e-mail: biblioteka@pum.edu.pl

www.pum.edu.pl/biblioteka

Dyrektormgr Dagmara Budek - starszy kustosz dyplomowany
tel. +48 91-441-4502
e-mail: Dagmara.Budek@pum.edu.pl
Z-ca Dyrektoramgr inż. Edyta Rogowska - kustosz
tel. +48 91-441-4503
e-mail: Edyta.Rogowska@pum.edu.pl
SekretariatIwona Jachimiak - samodzielny referent
tel. +48 91-441-4500; faks +48 91-441-4501
e-mail: biblioteka@pum.edu.pl

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

tel. +48 91-441-4482; faks +48 91-441-4501
e-mail: dgbg@pum.edu.pl      
Kierownikdr n. hum. Ewa Panter - kustosz
tel. +48 91-441-4482
e-mail: Ewa.Panter@pum.edu.pl
Sekcja książeklic. Jadwiga Truszkowska - bibliotekarz
e-mail: Jadwiga.Truszkowska@pum.edu.pl
mgr Katarzyna Węglarczyk - kustosz
e-mail: Katarzyna.Weglarczyk@pum.edu.pl
tel. +48 91-441-4480
Sekcja czasopismmgr Lidia Dzikowicka - starszy bibliotekarz
mgr Agnieszka Seń-Bereszko - kustosz
e-mail: Agnieszka.Sen@pum.edu.pl
tel. +48 91-441-4481

Dział Udostępniania Zbiorów

Kierownik
mgr Agnieszka Tupikowska - kustosz
tel. +48 91-441-4462
e-mail: Agnieszka.Tupikowska@pum.edu.pl
Wypożyczalnia

tel. +48 91-441-4455, e-mail: wypbg@pum.edu.pl

mgr Agata Borowska – kustosz
mgr Hanna Orłowska - kustosz
mgr Katarzyna Urbańska - kustosz

Czytelnia
Wypożyczenia międzybiblioteczne

tel. +48 91-441-4460; tel./faks +48 91-441-4461
e-mail: wmbg@pum.edu.pl
mgr Izabela Górczyńska - kustosz
mgr Ewa Jarmołowicz – bibliotekarz
mgr Magdalena Kowalska - młodszy bibliotekarz
mgr Renata Pabisiak - kustosz

mgr Agnieszka Sienkiewicz - młodszy bibliotekarz

Magazyn bibliotecznyMarzena Czaja – starszy magazynier biblioteczny
Ewa Gwoździej - magazynier biblioteczny
Mariola Wójtowicz - starszy magazynier biblioteczny
tel. +48 91-441-4463; +48 91-441-4464
Pracownia kserograficznaElżbieta Kondziołka - starszy technik
tel. +48 91-441-44-53

Dział Informacji Naukowej i Bibliografii

Kierownikmgr Renata Klimko – kustosz
tel. +48 91-441-4452
e-mail: Renata.Klimko@pum.edu.pl
Informacja naukowatel. +48 91-441-4450; +48 91-441-4451
faks +48 91-441-4501
e-mail: infbg@pum.edu.pl
mgr Agata Majewska - bibliotekarz
mgr Tomasz Nowocień - młodszy bibliotekarz
mgr Alicja Rogowska – kustosz
Pracownia bibliograficznatel. +48 91-441-4452; faks +48 91-441-4501
e-mail: bibliografia@pum.edu.pl
mgr Ewa Antosiewicz - kustosz
mgr Marzena Susczyk - bibliotekarz
e-mail: Marzena.Taterczynska@pum.edu.pl
 
Bibliotekarz systemowytel. +48 91-441-4457
mgr Anna Cymbor - kustosz
e-mail: Anna.Cymbor@pum.edu.pl
mgr inż. Elżbieta Kluska - specjalista
Pracownia informatycznamgr inż. Tadeusz Widomski - starszy specjalista
tel. +48 91-441-4466
e-mail: Tadeusz.Widomski@pum.edu.pl
Administracja budynkulic. Jerzy Bereszko – samodzielny referent Działu Administracyjno-Gospodarczego
tel. +48 91-441-4509
Ochrona budynkutel. +48 91-441-4508; +48 91-441-4509
Powrót
do góry