Jesteś tutaj: Strona Główna > Sprawy organizacyjne - ważne!

Sprawy organizacyjne - ważne!

Dodana: 24.10.2016 Przez: Administrator PUM

W trosce o bezpieczny i komfortowy przebieg zajęć przedstawiam kilka uwag organizacyjnych:

1. Uprzejmie proszę o przybycie na zajęcia najpóźniej 5 minut przed ich rozpoczęciem. Spóźnienia dezorganizują pracę dzieci i wykładowców. Przypominam, że dziecko pozostaje pod opieką rodzica/opiekuna do chwili przejęcia grupy przez wolontariusza lub wykładowcę. Dzieci pozostawione wcześniej nie znajdują się pod naszą opieką.

2. Ponieważ zwykle szatnie w budynkach są w soboty nieczynne, proszę Państwa o przechowanie ubrań wierzchnich dzieci.

3. Proszę by każdy z Państwa wpisał na indeksie dziecka (będącym jednocześnie identyfikatorem) numer telefonu kontaktowego. W trosce o bezpieczeństwo Państwa Dziecka, proszę, by przybywało na zajęcia zawsze z identyfikatorem.

4. Temat zajęć oraz imię i nazwisko osoby prowadzącej wpisują rodzice lub studenci DUM PUM przed zajęciami. Proszę by dziecko przybyło na zajęcia z już wypełnionym indeksem tak, by wykładowca mógł jedynie podpisać zaliczenie zajęć.

5. W przypadku przybycia dziecka bez indeksu nie uzupełniamy wpisów.

6. W imieniu własnym oraz wykładowców i wolontariuszy bardzo proszę o uszanowanie naszego czasu i punktualny odbiór dzieci po zajęciach.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu mailowego.

Koordynator Projektu