Menu boczne

Treść strony

Kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych w obszarach związanych z potrzebami epidemiologiczno-demograficznymi

Logo projektu

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie wygrał konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Zdrowia w ramach projektu Kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych w obszarach związanych z potrzebami epidemiologiczno-demograficznymi (PIP) nr POWR.05.04.00-00-0015/15

Wniosek PUM został oceniony pozytywnie i uzyskał 128,5 pkt. na 140 możliwych.

Każdy z uczestników może wziąć udział tylko w jednym kursie. Wyjątkiem są kursy specjalistyczne "Ordynowanie leków i wypisywanie recept" oraz "Wywiad i badanie fizykalne".

ZMIANY W KSZTAŁCENIU PODYPLOMOWYM PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

REGULAMIN DOJAZDÓW I NOCLEGÓW

Kursy organizowane w 2016 roku więcej

Kursy organizowane w 2017  i 2018 roku więcej

województwo zachodniopomorskie

 1. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa), Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. II (kurs przeznaczony dla osób z tytułem licencjata pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa)
 2. Kurs specjalistyczny - Wywiad i badanie fizykalne

województwo lubuskie

 1. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa)

Kursy organizowane w 2017 roku

województwo zachodniopomorskie

 1. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (styczeń)
 2. Kurs specjalistyczny Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. II  (kurs przeznaczony dla osób z tytułem licencjata pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (październik)
 3. Kurs specjalistyczny - Wywiad i badanie fizykalne (styczeń, marzec, maj)
 4. Kurs specjalistyczny - Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego (luty)
 5. Kurs specjalistyczny - Opieka pielęgniarska nad chorymi dorosłymi w leczeniu systemowym nowotworów (grudzień)

województwo łódzkie (Łódź)

 1. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (listopad)

województwo pomorskie (Wejherowo)

 1. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (czerwiec)

Kursy organizowane w 2018 roku

województwo zachodniopomorskie

 1. kurs specjalistyczny Rehabilitacja osób z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi (luty)
 2. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (luty)
 3. Kurs specjalistyczny Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. II  (kurs przeznaczony dla osób z tytułem licencjata pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (luty)
 4. kurs specjalistyczny Wywiad i badanie fizykalne (luty)
 5. Kurs specjalistyczny - Wykonanie badania spirometrycznego (luty)
 6. Kurs kwalifikacyjny - Pielęgniarstwo onkologiczne (luty)
 7. Kurs kwalifikacyjny - Pielęgniarstwo psychiatryczne (luty)
 8. Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego dla pielęgniarek (luty)

województwo warmińsko-mazurskie (Olsztyn)

 1. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (luty)

województwo warmińsko-mazurskie (Olsztyn)

 1. Kurs specjalistyczny - Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I (kurs przeznaczony dla osób z tytułem mgr pielęgniarstwa/położnictwa lub posiadających specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa) (luty)
Powrót
do góry