Kursy specjalistyczne dla uczestników projektu „Wdrożenie i realizacja programu rozwojowego dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”

logo projektu unijnego

Kursy specjalistyczne organizowane w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020 na podstawie umowy NR: POWER 05.05.00-00-0007/18-00 pn. projektu „Wdrożenie i realizacja programu rozwojowego dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie”

O przyjęcie na kursy mogą ubiegać się absolwenci kierunku położnictwa biorący udział w Programie Rozwoju Absolwenta Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Kursy specjalistyczne dla położnych (zakończone)

• Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych
  • Szczepienia ochronne dla położnych
  • Opieka pielęgniarska nad chorymi dorosłymi w leczeniu systemowym nowotworów