Studia I i II stopnia, jednolite magisterskie



Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych


Siedziba jednostki:

ul. Ku Słońcu 13 (wejście od ul. Sikorskiego), 71- 073 Szczecin, e-mail: spnjo@pum.edu.pl


Sekretariat:

Sekretariat czynny: poniedziałek, czwartek, piątek: 8:00-11:30 wtorek, środa: 11:30- 15:00, nr tel.: +48 91 44 14 530,


Kierownictwo:

  • mgr inż. Sławomir Gutman e-mail: slawomir.gutman@pum.edu.pl

Kadra dydaktyczna:

  • mgr Iwona Fydrych lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 iwona.fydrych@pum.edu.pl
  • mgr Aldona Janowicz lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 aldona.janowicz@pum.edu.pl
  • mgr Ireneusz Klimek lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 ireneusz.klimek@pum.edu.pl
  • mgr Jolanta Kozłowska lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 jolanta.kozlowska@pum.edu.pl
  • mgr Aleksandra Leśniak lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 aleksandra.lesniak@pum.edu.pl
  • mgr Magdalena Mrozik lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 magdalena.mrozik@pum.edu.pl
  • mgr Gary Stewart lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 gary.stewart@pum.edu.pl
  • mgr Zofia Edelman-Łubian lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 zofia.edelman.lubian@pum.edu.pl
  • mgr Małgorzata Undro lektor języka angielskiego +48 91 44 14 530 malgorzata.undro@pum.edu.pl
  • mgr Joanna Dubajko lektor języka niemieckiego +48 91 44 14 530 joanna.dubajko@pum.edu.pl
  • mgr Magdalena Brączkowska lektor języka łacińskiego +48 91 44 14 530 magdalena.braczkowska@pum.edu.pl

Działalność dydaktyczno-wychowawcza Studium:

  • nauczanie specjalistycznego  języka obcego: angielskiego lub  niemieckiego  na  Wydziałach: Medycyny i Stomatologii, Wydział Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej oraz  Nauk o Zdrowiu
  • nauczanie języka polskiego dla studentów programu anglojęzycznego

 

Dodatkowa działalność Studium:


 

REGULAMINY

Plik
Opis
Data
Regulamin wewnętrzny jednostki na rok akademicki 2022/2023 dla studentów studiów polskojęzycznych
03/10/2022
Regulamin wewnętrzny jednostki na rok akademicki 2022/2023 dla studentów studiów anglojęzycznych
03/10/2022
Regulamin egzaminu z nowożytnego języka obcego w postępowaniu rekrutacyjnym do Szkoły Doktorskiej
03/10/2022

SYLABUSY

Plik
Opis
Data
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia jednolite magisterskie
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia st.
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia st. i nst.
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia st. i nst.
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia jednolite magisterskie
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia jednolite magisterskie
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia jednolite magisterskie
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia jednolite magisterskie
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia st. i nst.
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia st. i nst.
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia st. i nst.
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia st. i nst.
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia jednolite magisterskie
03/10/2022
Sylabus na rok akademicki 2022/2023 - studia jednolite magisterskie
03/10/2022

DOKUMENTY

Plik
Opis
Data
Podanie o zwolnienie z zajęć lektoratowych
Procedura zwolnienia z lektoratu w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PUM
Regulamin egzaminu sprawdzającego ogólną znajomość języka na poziomie B2
bg

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886