IV Szczecińskie Warsztaty Okulistyczne

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IV edycji Szczecińskich Warsztatów Okulistycznych.  Organizatorem spotkania jest I Katedra i Klinika Okulistyki PUM. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 marca 2018 roku,  w godz. 10.00-14.00, w sali 11/12 Centrum Nowych Technologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego przy  ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie

Tematem wiodącym warsztatów są zagadnienia związane z interpretacją obrazów angio-OCT  - techniki diagnostycznej, która powoli staje się standardem w rutynowej diagnostyce okulistycznej. Spektrum prezentowanych problemów obejmować będzie także dylematy w leczeniu chorób siatkówki. Zapraszamy Państwa do czynnego udziału w spotkaniu, oczekujemy na Państwa pytania i zapraszamy do dyskusji.

Prof. dr hab. n. med. Anna Machalińska

Kierownik I Katedry i Kliniki Okulistyki PUM

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Innowacyjna strategia diagnostyki, profilaktyki adiuwantowej terapii wybranych schorzeń neurodegeneracyjnych w populacji polskiej” – NeuStemGen, umowa STRATEGMED1/234261/2/NCBR/2014, współfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Program szczegółowy wydarzenia .