Menu boczne

Treść strony

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

71-075 Szczecin, ul. Ku Słońcu 12

Tel. (91) 441-45-30 sekretariat

spnjo@pum.edu.pl

telefony:
Sekretariat - 91 441-45-30
pokój lektorów II piętro - 91 441-45-32
pokój lektorów III piętro - 91 441-45-33
Biblioteka (pokój nr 13) - 91 441-45-34

Kierownik: mgr Bernadeta Bilicka

Tel. (91) 441-45-31 kierownik

Nauczyciele akademiccy:

język angielski:

1. mgr Bernadeta Bilicka  - bbilicka@pum.edu.pl

2. dr Damian Czepita   - damian.a.czepita@pum.edu.pl

3. mgr Iwona Fydrych  -  iwona.fydrych@pum.edu.pl

4. mgr Aldona Janowicz - aldona.janowicz@pum.edu.pl

5. mgr Lidia Jóźwik

6. mgr Jolanta Kozłowska -   jolanta.kozlowska@pum.edu.pl

7. mgr Aleksandra Leśniak -   a.lesniak@pum.edu.pl

8. mgr Gary Stewart -  gstewart@pum.edu.pl

9. mgr Magdalena Mrozik  -  mkazirod@pum.edu.pl

10. mgr Ireneusz Klimek   -  ireneusz.klimek@pum.edu.pl

język niemiecki:

1. mgr Joanna Dubajko  -  dubajko@pum.edu.pl

Działalność dydaktyczno-wychowawcza

  • nauczanie specjalistycznego  języka obcego: angielskiego lub  niemieckiego  na  Wydziałach: Lekarskim,  Lekarsko-Stomatologicznym,  Lekarsko-Biotechnologicznym  i  Medycyny Laboratoryjnej  oraz  Nauk o Zdrowiu
  • nauczanie języka polskiego dla studentów programu anglojęzycznego

Dodatkowa działalność Studium:

Informacje dla studentów:

ERASMUS

Regulamin SPNJO

Zdania i synonimy do tłumaczenia

Absencja Lektorów

Bieżące informacje dla studentów

Plan konsultacji

Timetable

Rozkład zajęć j. angielski  I rok

Rozkład zajęć j. angielski  II rok

Rozkład zajęć j. niemiecki I  i  II rok

Recordings for the Polish course-book

Powrót
do góry