Menu boczne

Treść strony

Informacja dla studentów / Information for students

Lekarski

REGULAMIN DYDAKTYCZNY

Rok IV

Plan zajęć grupa B 22.11.207-29.11.2017

Plan zajęć grupa C 20.12.2017-04.01.2018

Plan zajęć grupa D 26.01.2018-02.02.2018

Plan zajęć grupa E 01.03.2018-08.03.2018

Plan zajęć grupa A 16-23.03.2018

Plan zajęć grupa F 5-12.04.2018

English Program

Information for students 4th year N1

Information for students 4 year N2

Information for students Asklepios Program

Biotechnologia Medyczna

REGULAMIN DYDAKTYCZNY

Plan zajęć z przedmiotu immunologia z alergologią

Powrót
do góry