Koło Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Wydziale Nauk o Zdrowiu PAM

Skład Zarządu Koła

Formularze: deklaracja_członkowska PTP.doc, karta_ewidencyjna PTP.doc

Aktualności:

• W dniu 15 lipca 2016r. na WNoZ PUM już po raz siódmy odbyła się uroczystość DYPLOMATORIUM, honorująca zakończenie kształcenia zawodowego na kierunkach pielęgniarstwo i położnictwo.
  • W dniu 11 lipca 2015r. na WNoZ PUM już po raz szósty odbyła się uroczystość DYPLOMATORIUM, honorująca zakończenie kształcenia zawodowego na kierunkach pielęgniarstwo i położnictwo. Tutaj...
  • W dniu 27 lutego 2015 roku już po raz dziesiąty odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu: Pielęgniarka Roku 2014, którego zwycięzca została Pani Bożena Borkowska, będąca pracownikiem SPWSZ w Szczecinie
  • Dyplomatorium 2014

• Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej organizowanych na Wydziale Nauk o Zdrowiu PUM dn. 12 maja 2014r.    Informacja o konkursie
Inne konferencje:

spis broszur

Galeria:

• Konferencja : Innowacje w edukacji i praktyce pielęgniarskiej - dzielmy się doświadczeniem (uroczyste otwarcie)

więcej... (konferencja w obiektywie)

• II edycja Konferencji: Innowacje w edukacji i praktyce pielgniarsko-ratowniczej.

więcej... (konferencja w obiektywie)