Zapraszamy do wzięcia udziału w interdyscyplinarnych zajęciach w CSM

07.12.2021 Oferty

Studentom PUM ze stacjonarnych kierunków – lekarskiego, pielęgniarstwa i położnictwa oferujemy ponadprogramowe zajęcia praktyczne z udziałem przedstawicieli służb mundurowych. Takie zajęcia to szansa na sprawdzenie swoich umiejętności w akcji i zdobycie doskonałego osobistego oraz zawodowego doświadczenia.

Program obejmuje m.in. udzielanie pomocy poszkodowanym w sytuacji zagrożenia z zastosowaniem opasek uciskowych, metody wound packingu i opatrunków hemostatycznych, a także badanie poszkodowanych wg protokołu MARCHE. Szkolenie kończy się symulacją sytuacji kryzysowej z udziałem funkcjonariuszy służb mundurowych (Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Wojska Polskiego).

Mamy jeszcze wolne miejsca. Trzeba się jednak z rejestracją spieszyć, bowiem zajęcia odbędą się jutro i pojutrze (w terminie 8 lub 9 grudnia w godz. 8:00-16:00) w Centrum Symulacji Medycznej PUM w Szczecinie. Obecność na tych zajęciach jest usprawiedliwiona zwolnieniem dziekańskim.

Prosimy o skorzystanie z formularza, który składa się z dwóch części.

• Część I: dane kontaktowe.
  • Część II: test kwalifikacyjny jednokrotnego wyboru sprawdzający wiedzę z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy w rozumieniu ustawy o PRM oraz Ramowego Planu.

Link do rejestracji.

Zajęcia są organizowane w ramach projektu "Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie"POWR.05.03.00-00-0007/15.