Konkurs SUPERTALENTY W MEDYCYNIE

31.03.2020 Ogłoszenia

Zapraszamy do udziału w plebiscycie organizowanym przez redakcję "Pulsu Medycyny”. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy do 39 roku życia, którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 20 kwietnia 2020 roku do godz. 12.00. Udział w konkursie można zgłaszać osobiście (formularz zgłoszeniowy).

Prawo do nominowania kandydatów mają także osoby trzecie (w szczególności uczelnie, promotorzy, pracodawcy oraz organizacje społeczne lub zawodowe), pod warunkiem uzyskania zgody na udział w konkursie nominowanego kandydata.

Sylwetki kandydatów poznają jedynie członkowie jury, którzy wyłonią dziesięciu laureatów konkursu. W skład jury wejdą przedstawiciele „Pulsu Medycyny" oraz liderzy opinii i eksperci środowiska medycznego, powołani przez redakcję. Jurorzy dokonają oceny kandydatur w trzech kategoriach: osiągnięcia naukowe (pod uwagę są brane m.in. zdobyte granty, stypendia, publikacje, nagrody), zaangażowanie w działalność w przestrzeni publicznej (m.in. działalność charytatywną, w stowarzyszeniach), perspektywy dalszego rozwoju (szanse na wpływy w sektorze ochrony zdrowia w najbliższych latach).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2020 r. Informacje o zwycięzcach konkursu ukażą się także na łamach „Pulsu Medycyny" oraz na stronie internetowej.