Maturzyści 2024 – zapraszamy do SALONU !!!

01.09.2023 Ogłoszenia

Podczas tegorocznego „Salonu Maturzystów”, który odbędzie się 6 i 7 września br. w Szczecinie, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza do zapoznania się z ofertą uniwersytetu.

Czekamy na Was na stoisku nr 15 w siedzibie Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 71-79 w godzinach 9.00-15.00. Odwiedzajcie nas! Odpowiemy na pytania i przekażemy informatory z ofertą.

To spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z propozycjami wszystkich szczecińskich publicznych szkół wyższych, w tym naszej uczelni medycznej. My mamy dla Was aż czternaście kierunków, które prowadzone są na trzech wydziałach: Wydziale Medycyny i Stomatologii; Wydziale Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej oraz Wydziale Nauk o Zdrowiu. Ukończysz u nas studia stacjonarne lub niestacjonarne, jednolite magisterskie lub I i II stopnia. A dla chcących kontynuować edukację kolejna oferta – studia podyplomowe, kursy specjalistyczne i Szkoła Doktorska.

Zapraszamy do pięknego Szczecina! Zapraszamy do PUM! Już teraz zapoznajcie się z ofertą edukacyjną Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a wybierać możecie spośród poniższych kierunków:

1. Lekarskiego,
  2. Lekarsko-dentystycznego,
  3. Analityki medycznej,
  4. Farmacji,
  5. Biotechnologii medycznej,
  6. Dietetyki klinicznej,
  7. Fizjoterapii,
  8. Kosmetologii,
  9. Logopedii z terapią zajęciową,
  10. Pielęgniarstwa,
  11. Położnictwa,
  12. Psychologii zdrowia,
  13. Ratownictwa medycznego z bezpieczeństwem morskim i sektora offshore,
  14. Zarządzanie w systemie ochrony zdrowia.

W programie dwóch dni „Salonu Maturzystów 2024” – liczne prezentacje, m.in. na temat egzaminów z języka polskiego, matematyki, języków obcych i przedmiotów dodatkowych, a także spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych. Zostaną Wam zaprezentowane także informacje na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.