Nominacja dla PUM do nagrody Uczelnia Roku

25.10.2022 Ogłoszenia

Miło nam Państwa poinformować, że głosami studentów Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie został nominowany w Plebiscycie Edukacyjnym do nagrody „Uczelnia Roku”.

Nasi studenci wyróżnili także pracowników uczelni, którzy otrzymali indywidualne nominacje: prof. dr hab. n. med. Tadeusz Dębniak, mgr Waldemar Pluta, prof. dr. n. med. Ewa Stachowska, dr n. med. Paweł Tsynkel, dr n. o zdr. Jolanta Wesołowska. Gratulujemy!

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się. Celem jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią. W przypadku oceny uczelni ważne będą także kwestie organizacyjne oraz jakość komunikacji i obsługi oferowana przez szkołę wyższą.

Klasyfikacja rozpoczyna się na poziomie województwa, a następnie odbędzie się w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie, które będzie prowadzone na każdym szczeblu edukacji – od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy. Plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie.

Wszystkie informacje o akcji oraz kategorie oddawania głosu można znaleźć pod adresem: www.gk24.pl/szkola-roku

W województwie zachodniopomorskim konkurs jest prowadzony przez „Głos Szczeciński” i „Głos Koszaliński”.