Nowa szatnia dla studentów PUM!

23.02.2024 Ogłoszenia

Drodzy Studenci, drogie Studentki!

z nieukrywaną radością przekazujemy do Waszej dyspozycji nowocześnie wyposażoną szatnię koedukacyją z przeznaczeniem dla 300 studentów kierunku lekarsko - dentystycznego PUM.

W pomieszczeniu zastosowano nowoczesną kontrolę dostępu przy użyciu legitymacji studenckiej, zgodnie ze standardami uczelni. Wymieniono oświetlenie na ekonomiczne, ledowe oraz zastosowano nowość - czujnik obecności osoby w pomieszczeniu (nie mylić z czujnikiem ruchu), co podnosi komfort użytkowania przez studentów. Szatnia wyposażona jest w 172 szafki, ławki do siedzenia i do zmiany obuwia, funkcjonalny stolik socjalny, przebieralnie 2 kabinową, lustro oraz pojemniki na odpady segregowalne. Szatnia utrzymana jest w bardzo modnej i ponadczasowej kolorystyce kojarzącej się z naturą i wszystkim tym, czym obdarowywuje nas matka ziemia. Kolory ziemi sprawiają że łatwiej jest się studentom wyciszyć i skupić. Dzięki zastosowanej kolorystyce wnętrze robi się eleganckie, pełne przytulności i ciepła.

Szatnia znajduje się w budynku XVIII USK - 2 PUM.

Miłego korzystania.