Nowy Prorektor, Dziekan i Prodziekan

17.09.2021 Ogłoszenia

Rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie powołał prof. dr hab. Leszka Domańskiego do funkcji Prorektora ds. Klinicznych, dr hab. Edytę  Paczkowską do funkcji Dziekana Wydziału Medycyny i Stomatologii, a dr hab. Bartłomieja Baumerta do funkcji Prodziekana Wydziału Medycyny i Stomatologii. Gratulujemy!

Nowe funkcje objęli dydaktycy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania. Prof. Leszek Domański przez wiele lat piastował funkcję Dziekana Wydziału Medycyny i Stomatologii, a poprzez swoją aktywność dał się poznać i polubić przez wielu studentów PUM. Dziś tę funkcję obejmuje dr Paczkowska, której studenci byli, są i nadal będą równie bliscy, bowiem jako Prodziekan Wydziału zajmowała się wieloma na ich rzecz aspektami. Do kadry dziekańskiej dołączył dr Bartłomiej Baumert, któremu również życzymy powodzenia i doskonałych relacji ze studentami.