Pacjent po pandemii

22.10.2021 Ogłoszenia

Pacjent po pandemii – jak COVID-19 zmienił naszą zawodową rzeczywistość? Pod tym hasłem odbędzie się kolejna konferencja Nutribioty. Zapraszamy online 19-20 listopada 2021 r.

Duża grupa osób przechorowała COVID-19 i doświadcza długofalowych powikłań. Do specjalistów napływają ozdrowieńcy z problemami neurologicznymi, psychicznymi, pulmonologicznymi, kardiologicznymi, żywieniowym. Lista problemów wydłuża się. Do ich omówienia organizatorzy zaprosili sprawdzonych naukowych przyjaciół, praktyków i badaczy w jednym.

Zachęcamy do uczestnictwa w dwudniowej konferencji, na której dowiecie się m.in.:

• Jak pomóc w terapii pacjenta po przebiegu żołądkowo – jelitowym z dysbakteriozą.
  • Co doradzić osobie, która przed chorobą była bardzo aktywna fizycznie, a obecnie doświadcza dramatycznego spadku formy.
  • Czy można implementować „stare” metody do nowej rzeczywistości.
  • Co z pacjentami wyniszczonymi pobytem na OITach.
  • Jak powinna przebiegać terapia w domu.
  • Co z powikłaniami neurologicznymi oraz psychicznymi.

Konferencja skierowana jest do specjalistów – lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów, naszych studentów, a także inne osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzą i pomóc tym, którzy przechorowali COVID-19.

Szczegóły na stronie internetowej oraz Facebook-u.