Program stypendialny Burmistrza Kluczborka

Do 10 września br. trwa nabór do programu stypendialnego Burmistrza Kluczborka, skierowanego do studentów kierunków lekarskiego, pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego. Jest to wsparcie młodych i ambitnych osób, które planują swoją przyszłość związać z pracą w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kluczborku.
Program to nie tylko wsparcie finansowe, ale także inwestycja w doskonały start życiowy i zawodowy. Studenci kierunku lekarskiego będą otrzymywali 2 tys. zł miesięcznie, a kierunków pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne odpowiednio 1 tys. zł i 1,2 tys. zł miesięcznie. Dofinansowanie to może być łączone ze stypendiami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.
Oferta jest atrakcyjna również dlatego, że Kluczbork jest miastem z tradycjami, bogatą ofertą rekreacyjną i przyjazną atmosferą. W zamian oczekuje od kandydatów deklaracji podjęcia pracy po zakończeniu studiów w miejskim szpitalu.
Więcej TUTAJ.



