Rekrutacja trwa, czekamy na nowych studentów!

01.06.2021 Ogłoszenia

O Wydziale Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej PUM i o kolejnych kierunkach z przyszłością opowiadają Natalia i Mateusz. Farmacja, biotechnologia czy analityka medyczna, to kierunki po których czekają na absolwentów PUM różnorodne oferty pracy i które, jak sami studenci mówią – dają podczas studiów i potem rozwój oraz szansę odkrywania tego, co nie zostało jeszcze odkryte. Posłuchajcie studentów z WFBMiML.

Na studia w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie zapraszają także studenci - Antonina, Alicja, Amanda, Paweł, Zuzanna, Eryk, Filip, Nikoletta, Piotr, Kamila, Viki i Sara z Wydziału Nauk o Zdrowiu, którzy opowiadają o swoich kierunkach: położnictwo, pielęgniarstwo, fizjoterapia, dietetyka, kosmetologia i psychologia zdrowia. Ambitna młodzież, którą cechuje empatia, zrozumienie drugiego człowieka i chęć pomagania innym. Pełni pasji i otwarci na przygodę jaką niesie im przyszłość. Poznajcie ofertę WNoZ.

Natomiast o Wydziale Medycyny i Stomatologii opowiadają Zuzia i Karol z kierunku lekarskiego oraz Bogusia i Marcin z lekarsko-dentystycznego. A w meandry PUM-u wprowadza Ola, z którą poznacie uroki naszej uczelni i także pięknego Szczecina. Zobaczcie sami - zapraszamy.


footer background

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886