„Supertalenty w Medycynie”

06.04.2023 Ogłoszenia

Konkurs o tym tytule po raz dziesiąty organizuje redakcja magazynu „Puls Medycyny". Ten prestiżowy plebiscyt wyłania i nagradza liderów młodego pokolenia – lekarzy do 39 roku życia. To oni, dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom już teraz wpływają na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce oraz doskonale rokują na przyszłość.

W tegorocznej edycji znalazła się też kategoria „Wschodzące gwiazdy medycyny”, skierowana do studentów V i VI roku kierunku lekarskiego, którzy swoimi wynikami w nauce, zaangażowaniem w działalność naukową, a także społeczną mogą pochwalić się wyróżniającymi osiągnięciami.

Udział w konkursie można zgłaszać osobiście (formularz zgłoszeniowy). Prawo do nominowania mają także osoby trzecie, w szczególności uczelnie, promotorzy, pracodawcy oraz organizacje społeczne lub zawodowe, pod warunkiem uzyskania zgody na udział w konkursie nominowanego kandydata. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 maja 2023 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu bieżącego roku.

Zapraszamy do udziału. Informacje o zwycięzcach ukażą się na łamach „Pulsu Medycyny” oraz na stronie internetowej www.pulsmedycyny.pl

Link do formularza