Szansa dla startup-ów w branży MedTech

28.05.2021 Ogłoszenia

Wystartował nabór do pierwszej edycji konkursu Feed your Seed, organizowanego przez trzy fundusze inwestycyjne: Evig Alfa, SpeedUp Group oraz Tredecim Asset Management. Organizatorzy poszukują w Polsce najlepszych startupów, będących w fazie pre-seed i seed oraz działających w obszarze sztucznej inteligencji (AI) - branża MedTech.

Nagrodą główną jest inwestycja w wysokości 1 mln zł. Finał konkursu zaplanowany jest na 24 czerwca br., natomiast zgłoszenia można przesyłać do 4 czerwca!

Organizatorzy konkursu od wielu lat aktywnie wspierają rozwój polskiego ekosystemu startupowego. Tym razem łączą siły w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję w branży MedTech.

Na zwycięski zespół czeka nie tylko inwestycja w wysokości 1 milion złotych, ale także dostęp do networku i wsparcie biznesowe ze strony inwestora w budowaniu i skalowaniu spółki.

W jury konkursu zasiądą: Zofia Banaszewska (Manager Inwestcyyjny EVIG Alfa), Tomasz Snażyk (CEO Startup Poland), Marcin Małecki (Redaktor Naczelny MamStartup), Grzegorz Majewski (Expert MIT Enerprise Forum), Artur Jędrzejewski (CEO CARLSON VENTURES INTERNATIONAL LIMITED), Jędrzej Musiał (Politechnika Poznańska), Tomasz Czapliński (Partner Zarządzajacy SpeedUp Group), Paweł Potoczek (CEO Tredecim Assets Management) oraz Dawid Wesołowski (CEO EVIG Alfa).

O zakwalifikowaniu się do finału uczestnicy dowiedzą się do 17 czerwca, a już tydzień później, czyli 24 czerwca zmierzą się ze sobą w Poznaniu podczas finału.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.feedyourseed.pl


footer background

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886