Szczepienia w szpitalu klinicznym PUM na Pomorzanach

16.06.2021 Ogłoszenia

Od 17 czerwca (czwartek) wracają szczepienia przeciw COVID-19 realizowane w budynku „J” na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM na Pomorzanach. W związku z tym spodziewamy się na terenie szpitala większej liczby pacjentów. Uprzejmie prosimy personel i studentów PUM o pomoc w kierowaniu do punktu szczepień. Dziękujemy.

Wielu pacjentów może pytać o drogę lub o miejsce parkowania. Uprzejmie informujemy, że na czas funkcjonowania punktu szczepień, w porozumieniu z Miastem Szczecin, do dyspozycji pacjentów zostaje wyznaczony parking przy ul. Grudziądzkiej. Będzie on dostępny WYŁĄCZNIE dla pacjentów punktu szczepień, za okazaniem potwierdzenia terminu szczepienia. W przypadku kierowców podjeżdżających pod budynek „J” prosimy o wysadzenie osoby do szczepienia i opuszczenie terenu szpitala. Prosimy o stosowanie się do znaków.

Najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące funkcjonowania punktu szczepień:

• Punkt szczepień czynny jest od poniedziałku do soboty, w godz. 8.00-18.00.
  • Wejście do punktu prowadzi przez boczną furtką od ul. Grudziądzkiej (po prawej stronie od szlabanu, tym samym wejściem co do punktu wymazowego).
    NIE PRZEZ BRAMĘ GŁÓWNĄ PRZY SZLABANIE!
  • Do punktu kierują tablice ze strzałkami, które wskazują drogę od furtki aż do drzwi punktu.
  • Punkt mieści się w budynku „J” (budynek klinik okulistycznych), wejście w bocznej ścianie. Pacjenci NIE WCHODZĄ przez Izbę Przyjęć!
  • Dla pacjentów zmotoryzowanych udostępniony jest parking wzdłuż ul. Grudziądzkiej, czynny WYŁĄCZNIE dla pacjentów punktu szczepień w czasie pracy punktu. Wjazd na parking możliwy jest WYŁĄCZNIE za okazaniem potwierdzenia terminu szczepienia w SPSK-2. Pacjenci do szczepień NIE WJEŻDŻAJĄ AUTEM PRZEZ BRAMĘ GŁÓWNĄ.
  • Osoby niepełnosprawne lub które z innych względów nie mogą samodzielnie podejść do budynku "J", mogą zostać podwiezione. Z powodu dużego natężenia ruchu na terenie szpitala, auto powinno niezwłocznie odjechać i nie tarasować drogi i dojazdów.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pełna informacja na temat funkcjonowania punktu szczepień SPSK-2
podana jest na stronie internetowej szpitala.