Zagłosuj na Wzgórze Napoleona

28.11.2022 Ogłoszenia

Drodzy studenci, pracownicy i sympatycy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie! Szanowni pacjenci szpitala klinicznego SPSK-1 PUM! Serdecznie zapraszamy do oddania obywatelskiego głosu na zagospodarowanie zieleńca przy „Wzgórzu Napoleona” w Szczecinie. Dzięki Państwa zaangażowaniu jest szansa na stworzenie kolejnego pięknego i przyjaznego mieszkańcom Szczecina miejsca, tym razem w sąsiedztwie szpitala i uczelni – gdzie w oczekiwaniu na wizytę lekarską lub zajęcia dydaktyczne będzie można miło spędzić czas.

„Wzgórze Napoleona” znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Międzywydziałowego Centrum Dydaktyki nr 3 PUM (róg ul. Unii Lubelskiej i ul. Klonowica). Projekt rewitalizacji zieleńca został zgłoszony do szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego i tylko dzięki Państwa głosom ma szansę na realizację. Głos może oddać każdy mieszkaniec Szczecina, posiadający numer PESEL, bez względu na wiek. Nie trzeba być pełnoletnim, nie trzeba być również zameldowanym w Szczecinie.

Głosowanie rusza już jutro i potrwa do 13 grudnia 2022 r. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy!

Więcej informacji: