#ZainwestujWSiebie

19.10.2020 Ogłoszenia

Santander Universidades, wieloletni partner Pomorskiego Uniwersyetetu Medycznego w Szczecinie, oferuje 5 programów dla niemal 1,5 tysiąca studentów rozpoczynających karierę zawodową. Własnie trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów. Jest to okazja na zdobycie cenionych na rynku kompetencji i certyfikatów. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Aplikacja na wszystkie programy odbywa się poprzez platformę Santander-grants.com
W semestrze zimowym oferujem:

• Akademia Santander Universidades: 200 studentów i absolwentów będzie miało możliwość wzięcia udziału w 9 spotkaniach online z najwyższą kadrą zarządzającą Santander Bank Polska. Uczestnicy będą mogli posłuchać wystąpień prezesa zarządu Michała Gajewskiego, członków zarządu, wysokiej rangi dyrektorów oraz prezes Fundacji Santander Bank Polska Marzeny Atkielskiej. Inicjatywa ma na celu zainspirować młodych ludzi do dalszego rozwoju i wskazać możliwe ścieżki rozwoju, kluczowe kompetencje przyszłości oraz  trendy z rynku finansowego.

Aplikuj do 30.10.2020

• Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych: 200 stypendiów dla studentów działających w Kołach Naukowych. Celem konferencji jest prezentacja wyników badań prowadzonych przez studentów działających w Studenckich Kołach Naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń między studentami.

Aplikuj do 20.10.2020

• Stypendia Santander Skills for Professional Development – ESADE:  400 stypendiów skierowanych studentów i młodych absolwentów z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Celem programu jest rozwijanie kompetencji interpersonalnych, kreatywności, negocjacji, podejmowania decyzji.

Aplikuj do 12.11.2020

• Stypendia Santander English for Professional Developmen– Upenn: 500 stypendiów dla studentów i absolwentów, których angielski nie jest językiem ojczystym, z maksymalnie 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Celem jest zwiększenia umiejętności językowych i wiedzy w zakresie rozwoju zawodowego na globalnym rynku pracy, wybraniaj ścieżki zawodowej i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikuj do 16.12.2020

• Stypendia Santander Women Emerging Leaders - LSE: 125 stypendiów dla kobiet z doświadczeniem zawodowym od 5 do 12 lat.  Program ma na celu rozwinięcie umiejętności przywódczych i negocjacyjnych kobiet na obecnym etapie kariery zawodowej.

Aplikuj do 09.11.2020