Zaproszenie na Konferencję: Epigenetyka – Gdzie Nauka Spotyka Biznes

04.03.2024 Ogłoszenia

Serdecznie zapraszamy na niezwykłą konferencję poświęconą fascynującemu zjawisku, jakim jest spotkanie nauki i biznesu w kontekście epigenetyki.

Epigenetyka, nauka o zmianach w ekspresji genów niezależnych od sekwencji DNA, odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu wielu chorób od ponad czterdziestu lat. Jednak dynamiczny rozwój tej dziedziny prowadzi obecnie do szybkiej komercjalizacji jej wyników badawczych. Jakie szanse i wyzwania niesie to dla środowiska naukowego, klinicznego oraz inwestorów? Odpowiedzi na te pytania zostaną szeroko omówione podczas naszej konferencji.

Jednym z głównych organizatorów tego wydarzenia jest dr hab. n. med. Tomasz K. Wojdacz, prof. PUM, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu w Aarhus w Danii oraz kierownik Samodzielnej Pracowni Epigenetyki Klinicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Konferencja odbędzie się 12 marca 2024 roku w formie hybrydowej: stacjonarnie w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (ul. Jagiellońska 59) oraz online dla wszystkich, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć.

Dodatkowe informacje o konferencji i zapisach:  https://www.kozminski.edu.pl/pl/epigenetyka-where-science-meets-business