Akademickie Piątki Przystani Nauki

27.09.2022 Szkolenia

W imieniu Marszałka Woj. Zachodniopomorskiego zapraszamy do udziału w bezpłatnym cyklu wydarzeń pod nazwą Akademickie Piątki Przystani Nauki. Interaktywne warsztaty prowadzone będą przez specjalistów z danej dziedziny, co umożliwi rozwój kluczowych umiejętności. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i certyfikat potwierdzający udział w warsztatach. Rekrutacja rozpoczęta!

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.appn.pl. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona. Śledząc #Akademickie5PrzystaniNauki w mediach społecznościowych będą Państwo na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami!

W ramach Akademickich Piątków Przystani Nauki do wyboru macie Państwo:

• 81 warsztatów z czterech bloków tematycznych:
    • Warsztaty Rozwoju Osobistego,
    • Warsztaty Innowacyjne,
    • Warsztaty Biznesowe,
    • Warsztaty Edukacyjne.
  • 6 webinarów prezentujących m.in.:
    • Nowoczesne narzędzia nauczania,
    • Trendy w nauce i biznesie,
    • Kompetencje niezbędne do efektywnej współpracy z biznesem,
    • Sztuka prezentacji.

Pierwszy webinar poprowadzi już 7 października prof. Jerzy Bralczyk.

Zadanie to zostało pozyskane przez Urząd Marszałkowski ze środków funduszy europejskich, a realizatorem jest firma Lechaa Consulting Sp. z o.o.