Leczenie Ran – warsztaty

16.05.2022 Szkolenia

Polskie Towarzystwo Leczenia Ran zaprasza 28 czerwca br. na Warsztaty Dobrej Praktyki, które są kontynuacją Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran, organizowanego pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Celem warsztatów jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz przekazanie umiejętności związanych z diagnostyką i leczeniem ran przewlekłych. Warsztaty doszkalające mają wymiar praktyczny i skierowane są do wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę w tym zakresie lub rozpocząć pracę w tym obszarze. Zapraszamy osoby zatrudnione w ochronie zdrowia niezależnie od miejsc pracy – poradni, oddziału szpitalnego, czy praktyki pielęgniarskiej lub lekarskiej. Uczestnicy będą mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi metodami diagnozowania i leczenia pacjentów z ranami przewlekłymi, ale także z najnowszymi środkami służącymi do skracania czasu ich gojenia, takimi jak coraz nowocześniejsze urządzenia do terapii podciśnieniowej, aktywne opatrunki czy systemy do odciążania ran.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla osób wykonujących zawody medyczne. Liczba miejsc jest limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń (rejestracji). Harmonogram warsztatów: Warszawa – 31 maja, Wrocław – 7 czerwca, Olsztyn – 14 czerwca, Lublin – 21 czerwca oraz Szczecin – 28 czerwca br.

Formularz rejestracyjny: https://warsztatyptlr.pl/rejestracja/