10. edycja Europejskiego Tygodnia Młodzieży

13.05.2021 Wydarzenia

Drodzy studenci i studentki, pod koniec maja (24-30.05.br) Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności przygotowali dla Was tygodniowe wydarzenia pod hasłem „Nasza przyszłość w naszych rękach”. Wszystkie spotkania odbywać się będą online. Wybierzcie te, które Was zainspirują i zaplanujcie uczestnictwo!

W programie warsztaty i spotkania nas temat ekologii, cyfryzacji, wolontariatu i wykluczeniu społecznym. Właściwe do nich podejście może zmienić nasze życie. Posłuchajcie w jaki sposób - podczas tematycznych spotkań:

• Turnieju gamingowego
  • Set DJ MariaBros
  • Wymiany młodzieżowej krok po kroku
  • Debaty z decydentami
  • LIVE: podróże w trybie eco

Przedsięwzięcie skierowane jest nie tylko do aktywistów, którzy chcą poruszać ważne społecznie kwestie. Marzycieli, którzy wierzą, że mogą zmienić świat. Ale też wszystkich tych, którzy dopiero szukają swojej drogi w życiu. Zapraszamy do współtworzenia tego wydarzenia, udziału i wspólnej zabawy i nauki.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie.