CLEPIC - Clinical Epigenetics International Conference in Pomeranian Medical Uniwersity in Szczecin

04.05.2022 Wydarzenia

Listen the INVITATION – we welcome! Posłuchaj ZAPROSZENIE – zapraszamy!

8 czerwca 2022 r. zapraszamy na międzynarodowe trzydniowe spotkanie pt. „Clinical Epigenetics International Conference”, które odbędzie się w Rektoracie PUM w Szczecinie.Zachęcamy do zapoznania się z programem Konferencji oraz do rejestracji uczestnictwa. Organizatorzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, znamienite grono prelegentów, interesujących uczestników z kraju i ze świata, a także ciekawy program towarzyszący.

Więcej informacji na stronie / For more information, visit website Clinical Epigenetics International Conference.

- On behalf of Pomeranian Medical University in Szczecin, it is my pleasure to welcome participants of the Clinical Epigenetics International Conference. I am looking forward to meeting you in June. – Bogusław Machaliński, Rector, Pomeranian Medical University in Szczecin.