Czapki z głów – kierunki BIOTECHNOLOGIA i ANALITYKA MEDYCZNA

21.06.2021 Wydarzenia

Uroczyste absolutorium absolwentów dwóch kierunków - BIOTECHNOLOGIA i ANALITYKA MEDYCZNA Wydziału Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej odbyło się 19 czerwca 2021 r. w warunkach poplenerowych przy Centrum Symulacji Medycznej PUM. Udało się przenieść uroczysty i doniosły charakter z Auli Rektoratu i zaprosić bliskich naszych Absolwentów.

Mistrz ceremonii prof. Izabela Gutowska, dziekan Wydziału Farmacji, Biotechnologii  Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej PUM rozpoczęła ceremonię od powitania Prorektor dr Anety Cymbaluk-Płoskiej oraz Prorektora prof. Dariusza Chlubka, absolwentów, ich kadrę dydaktyczną, a także rodziny i przyjaciół.

Dziekan Wydziału, prof. Izabela Gutowska przyjęła od Absolwentów uroczyste przysięgi dalszego zdobywania wiedzy, doskonalenia umiejętności, dbałości o zdrowie i życie chorych oraz sumiennego wykonywania swojej pracy.

Wybrzmiały również miłe i ciepłe słowa przemawiających Absolwentów p. Aleksandry Popek z Analityki Medycznej, p. Wiktora Kozłowskiego z Biotechnologii I stopnia, p. Mariki Freus z Biotechnologii II stopnia, a także wystąpienie p. Damiana Durysa, przewodniczącego Parlamentu Studentów, p. Sławomira Wierzyckiego ze Studenckiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych i p. Pauliny Bihuniak ze Studenckiego Towarzystwa Biotechnologów, uświetniając charakter wydarzenia.

Dziekan Wydziału wręczyła wybitnym studentom nagrody za naukę, organizację i za osiągnięcia sportowe. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.