Debaty UroOnko edycja 1.

23.03.2023 Wydarzenia

Zapraszamy lekarzy ze Szczecina i regionu, a także studentów ostatnich lat studiów na kierunku lekarskim (V i VI rok) do uczestnictwa w konferencji pt. „Wielodyscyplinarne Debaty UroOnko”. Wydarzenie objęte zostało patronatem JM Rektora PUM prof. Bogusława Machalińskiego. Uczestnictwo jest bezpłatne, wymaga jednak rejestracji.

Organizatorzy – Katedra i Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej PUM, Sekcja Urologii Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Zachodniopomorskie Centrum Onkologii – zaprezentują najnowsze osiągnięcia w zakresie onkologii urologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem naciekającego i zaawansowanego raka pęcherza moczowego oraz przerzutowego raka nerki. Szczególny nacisk położony zostanie na przystępne i praktyczne przedstawienie sposobów leczenia tych schorzeń oraz integracji opieki w zakresie wielu dyscyplin medycznych.

W debatach wezmą udział przedstawiciele różnych dziedzin medycyny powiązanych z urologią. Zaproszenie do wygłoszenia wykładów przyjęli uznani eksperci w zakresie onkologii klinicznej, urologii i radioterapii. Nowością w tego typu spotkaniach będą tematyczne sesje warsztatowe, które zbierając mniejsze grono zainteresowanych uczestników, stworzą warunki do bezpośredniej wymiany doświadczeń czy wypracowywania ścieżek współpracy.

Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia br. o godz. 11.00 w Szczecinie w Hotelu Courtyard by Mariott (Centrum Posejdon, ul. Brama Portowa 2). Obrady będą również transmitowane.

Zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM oraz do REJESTRACJI. Uczestnictwo on-line możliwe będzie przez stronę wydarzenia (TRANSMISJA).


footer background

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886