Dynamiczny start na ProDok 2023

01.12.2023 Wydarzenia

Dynamiczny start Zachodniopomorskiego Porozumienia Doktorantów. Podczas gali konkursu środowiska doktoranckiego ProDok2023, organizowanego przez Krajową Reprezentację Doktorantów, Zachodniopomorskie Porozumienie Doktorantów, którego częścią jest Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, otrzymało nagrodę w kategorii „Dynamiczny Start”.

Spośród 130 wniosków kapituła konkursu doceniła inicjatywy organizowane w minionym roku akademickim przez samorządy doktorantów z polskich ośrodków naukowych oraz osoby i podmioty, wykazujące się istotnym działaniem wspierającym rozwój środowiska doktoranckiego.

Nagrodę w kategorii „Dynamiczny start” odebrali delegaci Zachodniopomorskiego Porozumienia Doktorantów – prezes ZPD dr Artur Łabuz i wiceprzewodnicząca mgr Aleksandra Wendorf z Uniwersytetu Szczecińskiego, przewodnicząca stowarzyszenia mgr inż. Paulina Góra z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz członkini ZPD lek. dent. Barbara Gronwald z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono wysokie zaangażowanie zachodniopomorskiego samorządu doktorantów podczas jego tworzenia oraz późniejsza intensywna współpraca przy planowaniu i tworzeniu międzyuczelnianych projektów.

Gala konkursu ProDok 2023 odbyła się 18 listopada 2023 r. w Zabrzu.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Fot. Kamil Pudełko