"Marcowy Dzień Neurologiczny"

01.03.2023 Wydarzenia

Już 24 marca 2023 roku w Szczecinie odbędzie się naukowo-edukacyjna konferencja pt. Neurologia w praktyce ambulatoryjnej, objęta patronatem Rektora Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

- Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w pierwszej edycji konferencji. Chcemy na niej poruszyć tematy dotykające ambulatoryjnej opieki neurologicznej nie tylko w gabinecie neurologa. – mówi prof. dr hab. n. med. Iwona Rotter, kierownik naukowy – Skupimy się na bólach i zawrotach głowy, padaczce, postępowaniu po przebytym udarze mózgu, bólu mięśniowo-powięziowym, a także na chorobie Parkinsona oraz depresji i zaburzeniach lękowych ze schorzeniami neurologicznymi.

Organizatorem konferencji jest Klinika Neurologii oraz Katedra i Zakład Rehabilitacji Medycznej i Fizjoterapii Klinicznej. Gościem specjalnym konferencji będzie prof. Danuta Ryglewicz – były konsultant krajowy w dziedzinie neurologii.

Zaproszenie i program.

Strona konferencji i rejestracja.