O niesieniu pomocy z pasją

17.01.2022 Wydarzenia

Zapraszamy studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i całą społeczność akademicką na spotkanie z dr Ewą Kościołek-Olof, uczestnikiem misji „Lekarze bez Granic”. To bardzo ciekawe wydarzenie poświęcone będzie pasji niesienia pomocy najbardziej potrzebującym oraz omówieniu praktycznych aspektów organizowania pomocy humanitarnej w miejscach dotkniętych głodem, biedą i konfliktami zbrojnymi. Nasz gość opowie prawdziwe historie i podzieli się własnym doświadczeniem zawodowym z podróży do Republiki Malawi w południowej Afryce.

Spotkanie odbędzie się w formule online w ramach transmisji przez Facebook-a Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Studenckiego Towarzystwa Naukowego PUM. Zapraszamy przed monitory we czwartek 27 stycznia br. o godz. 17:00.

Dr Ewa Kościołek-Olof w przeszłości była ordynatorem Oddziału Intensywnej Terapii w Szpitalu „Arkońska – Zdunowo”, ordynatorem Oddziału Intensywnej Terapii Wcześniaków w Szpitalu „Zdroje” i uczestnikiem misji „Lekarze bez Granic”.