Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów Medycyny Laboratoryjnej

11.05.2021 Wydarzenia

Konferencja odbędzie się w formie online w nowym terminie – 22 maja br. Zapraszamy na nią lekarzy, laborantów i diagnostów, a także studentów PUM.

Wśród prelegentów znane postaci związane z medycyną laboratoryjną, które swoją wiedzą merytoryczną, praktyczną oraz doświadczeniem wzbogacą wiedzę uczestników. Będą to wykładowcy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie - prof. Jan Lubiński, prof. Andrzej Ciechanowicz prof. Barbara Dołęgowska, prof. Maria Jastrzębska, dr hab. n. med. Edyta Paczkowska, dr n. med. Katarzyna Fischer, prof. Grażyna Odrowąż-Sypniewska, dr n. med. Dominika Maciejewska.

Podczas konferencji przeprowadzona zostanie sesja plakatowa skierowana do studentów i doktorantów, która odbędzie się w Rektoracie PUM. Za udział w konferencji każdemu uczestnikowi zostanie przyznany certyfikat uczestnictwa oraz punkty edukacyjne.

Zapraszamy!
Rejestracja przez formularz.