Perspektywy Women in Tech Summit 2020

23.11.2020 Wydarzenia

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje trzecią edycję „Perspektywy Women in Tech Summit 2020”, która odbędzie się 8-9 grudnia br., ze względu na pandemiczną sytuację – całkowicie online.

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w wydarzeniu studentów oraz kadrę PUM.

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici Mówcy z całego świat, m.in., Prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda.

Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

Organizatorzy zapewniają, że program merytoryczny będzie mądry i rozwojowy, będzie stwarzał okazję do niezwykle utrudnionego w tym roku networkingu i kontaktów osobistych, poszukiwania praktyk, pierwszej pracy czy też doradztwa karierowego.

Darmowy bilet studencki – formularz grantowy.

Darmowe kody na bilety dla kadry – formularz.